1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

kako da se oslobodis od celulitot

Дискусија во 'Канта' започната од silna, 1 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. silna

  silna Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  posle bremenost moite noze se kako portokal a idat odmori ve molam dali nekoj znae efikasen nacin za resavanje na ovoj problem
   
 2. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.316
  Допаѓања:
  144.951
  Силна разгледај го подфорумов и ќе најдеш нешто за тебе,а можеш и на подфорум тело,има убави теми баш наменети за целулитот.
  Темава е дупла и во иднина те молам пишувај кирилица.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.