1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

kako do dobar film

Дискусија во 'Канта' започната од beyou, 26 јануари 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. beyou

  beyou Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  3
  Dali znaete da mi kazete na koja strana ke mozam da simnuvam filmovi?
  bidejki sakam da gledam ama neznam kako da gi najdam na internet?
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  Епа еве како јас го правам тоа.
  Си ја имам програмата БитСпирит која мислам може да се спушти од нет.
  На страната torrentz.com си го пишувам името на филмот, го одбирам тоа што најмногу ми одговара, и си спуштам торент од филмот.
  Кога ќе го спуштам торентот го отворам преку горенаведената програма и зависи од оптеретеноста на мрежата, али најмногу за 5-6 саати си имам филм. :D :D
   
 3. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.679
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.