1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

kako do pobrzo rastenje na kosata?

Дискусија во 'Канта' започната од lara-brun, 25 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lara-brun

  lara-brun Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 септември 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  sakam da imam dolga kosa no nekako mnogu sporo mi raste. :) Ke moze li da mi dadete nekoj predlog,sto da koristam nekoj sampon,regenerator,maska ili sl. :D
   
 2. Ann.94

  Ann.94 Популарен член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  728
  Допаѓања:
  1.823
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.