Форумџика на годината 2020

kako do pojacuvanje na sperma

Дискусија во 'Канта' започната од sekerko, 13 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sekerko

  sekerko Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 август 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  kako do pojacuvanje na spermata
   
 2. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.670
  Допаѓања:
  9.755
  Пол:
  Женски
 3. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  490
  Боже господе... Дефинитивно треба администраторите да ги постават за модератори најверните членки на форумов, ова е хаос! На секој чекор нови теми за безврска, а темата „Сакам да прашам“ како да не постои! Како до појачување на спермата?! :fubar:
   
 4. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.399
  Пол:
  Женски
  Помалку ќе др*аш ;)
  А ако се работи за квалитетот на спермата , тогаш ќе се консултираш со доктор .
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.