1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

kako pobrzo da mi rastat noktite?

Дискусија во 'Канта' започната од beauty1000000, 13 мај 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. beauty1000000

  beauty1000000 Активен член

  Се зачлени на:
  9 мај 2014
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  1
  sakam da imam dolgi nokti, no voopshto ne mi rastat. :( kako pobrzo da mi porasnat????
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.968
  Допаѓања:
  55.205
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.