1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

kako proslavivte mekici

Дискусија во 'Канта' започната од inimini, 20 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. inimini

  inimini Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  71
  Ајде малку да помуабетиме на оваа тема МЕКИЦИ. Кога се роди моето второ дете цела вечер се слусав по телефон со сопругот и кумата. Преубаво беше, исто како да бев дома.
   
 2. M.a.r.i.l.y.n

  M.a.r.i.l.y.n Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2011
  Пораки:
  852
  Допаѓања:
  722
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.