1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

KAKO SE BRISE TEMA ?

Дискусија во 'Канта' започната од Dachka, 28 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Dachka

  Dachka Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  AJDE POBRZO ?
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Не може да се избрише тема.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.