1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

kako uspeva da ve legne ???

Дискусија во 'Канта' започната од elena23, 18 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. elena23

  elena23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  imav sex so dekcko mi pred 2 dena no neznam kako uspea da me legne!!! :D kako ve legnuvaat vas ??
  [mod-kirilica:3dg39l6c][/mod-kirilica:3dg39l6c]
  [mod-dupla:3dg39l6c][/mod-dupla:3dg39l6c]
   
 2. JoxyTheFreak

  JoxyTheFreak Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  833
  Допаѓања:
  5.566
  Две шлапаници и "Марш у кревет".
  Се шегувам,мисла дека има ваква тема. :D
   
  На elena23 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. elena23

  elena23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
 4. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.365
  Допаѓања:
  15.970
  Пол:
  Женски
  Не не` легнуваат, сами си легнуваме, не сме веќе мали.


  Инаку постои темава, пошто си нова, разгледувај пред да отвориш тема. :)
  seks/kako-uspea-da-ve-legne-t1933/
   
 5. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  478
  Не ме легна тој јас го легнав :D :D :D Се шалам ама има ваква тема.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.