1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kako...

Дискусија во 'Канта' започната од SunnieMalik, 5 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SunnieMalik

  SunnieMalik Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јули 2013
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  0
  Kako da mu kazham deka go sakam...Znam deka ''te sakam'' ne se kazhuva tuku se dokazhuva...Dokazhuvam kolku sho mozham..<|3 No nemozham..moram da mu kazham...<|3..Kazhete mi nekoj nachin..Inaku jas imam 14 godini a toj 17..Znam deka sum premala za ova no ve molam pomognete mi...<3
   
 2. L-a-r-a22

  L-a-r-a22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2013
  Пораки:
  1.337
  Допаѓања:
  10.768
  Пол:
  Женски

  Да одам јас да му кажам наместо тебе ако сакаш? ;) :D
   
  На Westlife и EmmaBass им се допаѓа ова.
 3. fox.megan

  fox.megan Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2013
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  85
  Се додека не сфатиш дека и тој се чувствува исто во врска со тебе, немој да направиш грешка да му кажеш прва и да се зезнеш величенствено ! Денес ако кажеш прва те сакам, сметај дека ќе те земе под нозе и ќе те гази и ќе те игра како што сака..
   
 4. SunnieMalik

  SunnieMalik Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јули 2013
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  0
  Тој знае дека мојата друга другарка го сака и не си игра со неа..Не ја гази...Не е таков тип на момче кое ке си игра со девојки...:)
   
 5. vickyy90

  vickyy90 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.487
  Допаѓања:
  1.072
  Другарка ти го сака и ти го сакаш,а он која од вас ја сака?? Треба да се ослободите од тој триаголник,додека не е касно ;)
   
 6. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  3.411
  Допаѓања:
  7.737
  Пол:
  Женски
  Aма е заплетено :D .A другарка ти знае ли оти токму него го сакаш,пази ти да не ја повредиш а за момчето ќе се најде начин ќе го шмекаш малку муабет ово оно .....
   
 7. SunnieMalik

  SunnieMalik Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јули 2013
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  0
  Тој знае дека другарка ми го сака...Пред некој ден игравме вистина или предизвик..Таа ме праша: Зошто не признаваш дека го сакаш Горан..и јас реков незнам...Двајцата седеа со нас и играеја..Другарка ми знае дека го сакам и рече дека Горан ќе избере една и нема да се лутиме..:)
   
 8. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  3.411
  Допаѓања:
  7.737
  Пол:
  Женски
  Aко е така,дејствувај преземи иницијатива ако бидне нешто добро ако не ќе најдеш нова симпатија и тоа е тоа :D
   
 9. MaCa-Swiss

  MaCa-Swiss Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2013
  Пораки:
  253
  Допаѓања:
  961
  И да те сака премногу си мала за сериозна врска :!: Може да ти биде само симпатија :) А иначе лесни се машките :D Со еден муабет може да му го завртиш умот :D Пробај биди по опуштена и по дружлува спрема него :)
   
 10. SunnieMalik

  SunnieMalik Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јули 2013
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  0
  Навистина не сакам сериозна врска..Сите мои другарки(повеќето) имаат сериозни врски..:)) Позз до сите..ако имате уште по некој одговор пратете... :)))
   
 11. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  3.411
  Допаѓања:
  7.737
  Пол:
  Женски
  Oк не мора одма сериозна врска сега допрва ќе ги запознаваш машките но добро е да се дружиш со спротивниот пол да стекнеш мислење за нив и да знаеш како да се однесуваш во иднина нема ништо лошо во тоа да ти биде платонска љубов или дечко но искрена љубов и немој да се впушташ во сексуални односи уште од сега мала си ;) .Tие се луди години затоа се полека да не се каеш после поздрав и до тебе :hai:
   
 12. SunnieMalik

  SunnieMalik Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јули 2013
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  0
  Okay i navistina vi blagodaram za ova ;) :))
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.