1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

kattzia girls

Дискусија во 'Канта' започната од Mary77, 31 јануари 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mary77

  Mary77 Активен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2019
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  здраво! сигурно веќе повеќето ја знаете kattzia па ајде тука заедно да споделуваме искуства од нејзините препораки. имено јас сум презадоволна од тоа што таа споделува.
   
 2. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  18.499
  Допаѓања:
  80.526
  Пол:
  Женски
  Мислам дека на сметка на ваква тема ќе ни замрат многу други дискусии за кои веќе си имаме соодветни теми, па нема потреба да има волку општа тема.

  Особено не кога веќе ги имаме и темите за The Ordinary, Како до чисто лице и редица други во кои можеме да споделуваме искуства за нешто што сме прочитале кај Инстаграм-блогерките. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.