1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Koja bolnica ja preporacuvate Cair ili Drzavna?

Дискусија во 'Канта' започната од done21, 29 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. done21

  done21 Активен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Me interesir mislenje od mamicki koj imale iskustvo, koja bolnica ja preporacuvaat Cair ili Drzavna za poraganje. Vo posledno vreme ako ginekologija e renovirana , ama personalot koj raboti tamu e bez custva. Zatoa me interesira vaseto mislenje..... fala
   
 2. duffi

  duffi Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  11.649
  Допаѓања:
  135.407
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.