Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Koja pesna vi e omilena?

Дискусија во 'Канта' започната од onedirection-lovers, 26 октомври 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. onedirection-lovers

  onedirection-lovers Нов член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2014
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Stavi ja pesnata koja vi e omilena 8) :sun:
   
 2. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.141
  Допаѓања:
  2.745
  Фато мори душманке :o :lol:

  До кога со вакви теми?
  Милиони копии на оригинална тема...
  Зарем толку е тешко да се влезе во категорија музика па да се погледнат темите па можеби ја има истата, можби има слична со иста намена и сл.

  Или доаѓаш се зачленуваш на фемина и веднаш отвораш тема не е битно што не е битно како ? |( :fubar:
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.213
  Допаѓања:
  57.024
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.