1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kolku vreme go pusite?

Дискусија во 'Канта' започната од ivannaaa, 15 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ivannaaa

  ivannaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Sakam da prasam kolku dolgo go pusite na de4koto ??? za da znam
   
 2. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.049
  Допаѓања:
  694
  Пол:
  Женски
  нели има ваква тема за орален секс?
   
 3. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.714
  789 секунди и 36 стотинки
   
  На OzzyAngel и solzuska им се допаѓа ова.
 4. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  :lol: :lol: јас 1 саат, а ти ако ти е прав пат можеш и подолго :D :D
   
  На blond му/ѝ се допаѓа ова.
 5. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.714
  САМО 1 час ?????? За прв пат минимум 3 !


  едит: може и додека не го фати дремка 8)
   
  На OzzyAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Anjichka

  Anjichka Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2010
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  76
  Ех жени, одма сеир да се гледало...
  Дај просветлете го девојчето и кажете му за да си знае :!:
  :rofl:
   
 7. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.714
  Ама јас немам де4ко и не можам да ја просветлам :( јас сум мажена. Се прифаќаат моите мислења ??
   
 8. Incroyable

  Incroyable Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2011
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  31
  Хахахахаха :) Зависи од тоа кога он ќе сврши.. Ако не му е убаво ти може и до утре да му го дудлаш ама нема :)
   
  На Bitter-Sweet му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Leea...22

  Leea...22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2011
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  110
  божеее темата е за никаде.....каков наслов :o какво прашање,кое воспитување и култура е ова....плус девојко си можела малку цензура да употребиш....... |(
   
 10. Gea

  Gea Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  1.056
  Допаѓања:
  11.600
  Пол:
  Женски
  :rofl: :rofl: :rofl: Паднав од смеење
  а го знаете вицот
  Две другарки во поодминати години се слушаат на телефон и едната и вика на другатаЧ
  -Што правиш ма?
  -Еве му го џвакам на мажот ми веќе два саата.
  -Уф,ама си проста не се вика му го џвакам туку му го пушам.
  -Па ако му се дигне и ќе му го пушам :rofl: :rofl: :rofl:
  Иначе да не поставуваме овдека рекорд во пушење???
   
  На blond му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Anjichka

  Anjichka Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2010
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  76
  Па нема причина за да не се прифаќаат... А Иваннааа?
   
 12. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  добро, стварно ај сериозно, девојката над мене ти даде убав одговор, мене не ми се допдна тоа што отвори тема за ова а можеше за прашаш во темата за орален секс, но сепак што ми е мене гајле не сум модератор јас. Incroyable ти одговори убаво
   
 13. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.714

  Оооо да пишуваме рекорди ?
  Ако сите имаме маж ко оваа во вицот, е*ати среќата
   
 14. Gea

  Gea Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  1.056
  Допаѓања:
  11.600
  Пол:
  Женски
  Добро,едно не ми е јасно,некој гледа на штоперка додека го прави тоа?
  10,9,8,7,6,5,4,3,2,1,...пиииииииииппп КРАЈ!!!Ајде сеа ти си на ред-ЛИЖИ!!!
   
 15. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.714
  Не бе, јас уклучувам аларм да ми звони (плус у случај некој од нас да заспие) :D 8)
   
  На Gea му/ѝ се допаѓа ова.
 16. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.479
  Допаѓања:
  63.986
  Пол:
  Женски
  Девојки you've made your point ;)
  Ќе биде заклучена темава, па не арчете си го времето.
   
 17. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.714
  Ох што убаво пасење на мозокот си направив со темава :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.