1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

kolku vreme ne treba da pie alkohol posle apce za den potoa

Дискусија во 'Канта' започната од she.is.fun, 11 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. she.is.fun

  she.is.fun Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  kolku vreme treba da pomine od koga ke se napies apce za den potoa za da moze da se pie alkohol?
   
 2. she.is.fun

  she.is.fun Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
 3. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.751
  некако не ми е логично да се напиеш алкохол после таблета за ден потоа
  и не прашувај вакви прашања по форуми, туку советувај се со лекар :)
   
 4. Marie.m

  Marie.m Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јули 2011
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  764
  Да, ова не е прашање за на форум... а толку ли е не можиш да издржиш 2/3 дена без алкохол, или па си се напила а си заборавила дака си земала таблета, па сега ти е страв за дали и е изгубено дејството???
  Најдобро е да прочиташ во упатството, или да се советуваш со лекар или фармацевт.
   
 5. she.is.fun

  she.is.fun Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  pa dobro ne deka ne mozam da izdrzam bez alkohol taman rabota ne sum pijanica tuku zaboraviv na apceto i posle dva dena se napiv edna casa zatoa
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.