1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

LОL - laughting out loud

Дискусија во 'Канта' започната од mawotosweetie, 15 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mawotosweetie

  mawotosweetie Активен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2013
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  3
  Филмот е прекрасен, комедија, драма и романса на едно место :) Би ви го препорачала да го гледате го има на Filmovizija со српски превод (јас таму го гледав), изгледајте го филмот и пишете го вашето мислење за него :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.967
  Допаѓања:
  55.199
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.