1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

La 121

Дискусија во 'Диети' започната од Колаче123, 29 јули 2016.

 1. Колаче123

  Колаче123 Активен член

  Се зачлени на:
  7 мај 2015
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  18
  Пол:
  Женски
  Дали некој има искуство од ова?Звучи неверојатно но зашто не би пробале...
   
  На ***nekoja*** му/ѝ се допаѓа ова.
 2. tigrica92

  tigrica92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2014
  Пораки:
  629
  Допаѓања:
  544
  Пол:
  Женски
 3. minne992

  minne992 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 ноември 2013
  Пораки:
  4.002
  Допаѓања:
  24.734
  Пол:
  Женски
  Дали некој го има користено ова ? Мислење ?
   
 4. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  2.118
  Допаѓања:
  17.681
  А да не изигруваш екпериментално глувче и да си земеш нешто веќе доволно добро покажано и докажано на пазарот, како на пример Хербалајф ? :)
  П.с. не работам за нив, иако така делувам, само користам многу нивни производи и сум презадволна
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. ***nekoja***

  ***nekoja*** Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2015
  Пораки:
  496
  Допаѓања:
  873
  Пол:
  Женски
  а од хербалајф се слабее ли?го имаш ли пробано?
  инаку јас веке го порачав La 121 и утре треба да го земам па ке пробам ако има ефект ке ви кажам...
   
 6. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  2.118
  Допаѓања:
  17.681
  Значи ...
  За мене шејкот од хербалајф е најдобриот производ на пазарот.
  Јас пијам само еднаш на ден зошто не сакам да слабеам (180цм,61 кг) го пијам само за да ги внесувам сите состојќи кои ги има.
  Сестра ми веќе со години го пие два пати на ден, во замена за доручек и вечера и навистина има резултати. Го пиеше во бременост, за време доење, а после 8миот месец на малиот и на него ќе му дава, значи ОДОБРЕНО ОД ДОКТОР.
  Е сега, шејкот е навистина добар не само за слабеење, како што реков јас не слабеам, но сепак имам огромно подобрување на здравјето како на пример, редовен и нетолку болен циклус, намален вагинален секрет (бело прање), редовна столица, чистење на лицето, исчезнување на болки во желудник и уште многу други работи
   
  На Libra♥ и ***nekoja*** им се допаѓа ова.
 7. Lotus-14

  Lotus-14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2014
  Пораки:
  372
  Допаѓања:
  663
  Пол:
  Женски
  Све се ова лажги со опашки. Се знае за слабеење исклучиво здрава исхрана и вежбање е најдобрата формула. Доколку јас внесувам доволно протеини, витамини и растителни влакна преку храна воопшто не ми се потребни шејкови.
   
  На ana992, betidule, ***nekoja*** и 2 други им се допаѓа ова.
 8. ivanus

  ivanus Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2010
  Пораки:
  135
  Допаѓања:
  51
  I kako e, ima nekoj efekt? Jas se mislam dali da go zemam
   
 9. corapce

  corapce Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2015
  Пораки:
  170
  Допаѓања:
  341
  Пол:
  Женски
  глупости живи.
   
 10. ***nekoja***

  ***nekoja*** Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2015
  Пораки:
  496
  Допаѓања:
  873
  Пол:
  Женски
  ич не си давај парите жива превара е