1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

lajkovi

Дискусија во 'Канта' започната од vitanova3159, 21 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. vitanova3159

  vitanova3159 Активен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2012
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  0
  Neznaev kade da ja stavam temava mislam deka najsoodvetno e vo kafe muabeti. Imam slusnato deka moze na fb da se pravat lazni lajkovi vistina e ili ... Ako e vistina strana nesto :)
   
 2. Maya3112

  Maya3112 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2012
  Пораки:
  479
  Допаѓања:
  479
  :tmi: :fubar: :fubar:

  Нема потреба од коментар
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
  Има тема за фејсбук slobodno-vreme/fejsbuk-facebook-t8704/ :)

  А доколку немате коментар, нема потреба да пишувате мислење.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.