1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

lav i bik

Дискусија во 'Канта' започната од girl-miri, 10 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.690
  Допаѓања:
  19.861
  Пол:
  Женски
  девојки кажетеми за девојка лав и машко бик...
  се тоа како оди на позитивно и негативно,какви шанси и се тоа??..

  не мозев да најдам тема па ако има бришете :!: поз
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.042
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.