Lie to me

Дискусија во 'Канта' започната од Responsible, 25 октомври 2012.

 1. Responsible

  Responsible Популарен член

  Се зачлени на:
  20 април 2011
  Пораки:
  343
  Допаѓања:
  432
  Пол:
  Женски
  Ја гледа некој серијава? Добра е? Слушам многу позитивни критики па би сакала да слушнам и ваше мислење.

  http://www.imdb.com/title/tt1235099/
   

  Прикачени фајлови:

 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.058
  Допаѓања:
  48.363
  Пол:
  Женски