LIZENJE..........

Дискусија во 'Канта' започната од andrea91, 26 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. andrea91

  andrea91 Активен член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  4
  Jas mnogu mnogu ne sakam ama zatoa pa deckot mi e lud po toa od kako proba i sega skojpat prvo bakhuvanje,miluvanje,lizenje pa posle nekoe vreme ona drugoto a od pre nekoja vecer pocna i da mi ja smuka...no jas toa nesakam ama za nisto na sveto na nego da mu go pravam....vie sto vikate za toa?
   
 2. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.740
  и за ова отвараш тема :x
  само незнам ние како би ти помогнале
   
 3. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.229
  Допаѓања:
  16.873
  Пол:
  Женски
  На овоме свету могу да кажем што се дешава, то није истина, мислим на овоме свету што би нагласио да пропаганда што вечина кажу да овоме, није истина 8)

  http://www.youtube.com/watch?v=G6dkMsogZ30
   
  На crazyinlove19 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Nymeria

  Nymeria Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  758
  Допаѓања:
  3.651
  Вака сега, само што се враќам од официјалниот Фемина собир кој го организираше Билката специјално за пригодава. Дискутиравме некое време, имаше многу спротивставени мислења и да ти кажам право едвај се согласивме на едно нешто покрај толку караници.
  Со 65% за, 30%против и 5% неопределени, решивме дека сепак треба да си го слушаш срцето, ако тоа вели: Андреа не му го шмукај- тогаш немој. Меѓутоа, доколку разумот се вмеша тука, и рече ај сепак да бидеме малку радознали, да пробаме, можеш и да го послушаш. Во оваа ситуација, експертите на фемина советуваа да го послушаш желудникот, сепак тој има колку толку пресудна улога за ситуацијава, а и за иднината на твојата врска.
   
  На Springy, crazyinlove19 и linija им се допаѓа ова.
 5. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.621
  Eve bas sega diskutiravme na tema lizenje so edni moi prijateli i dojdovme do zaklucok deka lizenjeto e mnogu bitna rabota no toa ne e dovolno,pa se preminuva na smukanje da se docisti ako ostanalo nesto od lizenjeto.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.