1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

LIZENJE..........

Дискусија во 'Канта' започната од andrea91, 26 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. andrea91

    andrea91 Активен член

    Се зачлени на:
    2 јуни 2012
    Пораки:
    7
    Допаѓања:
    4
    Jas mnogu mnogu ne sakam ama zatoa pa deckot mi e lud po toa od kako proba i sega skojpat prvo bakhuvanje,miluvanje,lizenje pa posle nekoe vreme ona drugoto a od pre nekoja vecer pocna i da mi ja smuka...no jas toa nesakam ama za nisto na sveto na nego da mu go pravam....vie sto vikate za toa?
     
  2. srcekrsacka

    srcekrsacka Популарен член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    2.952
    Допаѓања:
    1.752
    и за ова отвараш тема :x
    само незнам ние како би ти помогнале
     
  3. Abeja

    Abeja Популарен член

    Се зачлени на:
    24 март 2011
    Пораки:
    4.319
    Допаѓања:
    17.313
    Пол:
    Женски
    На овоме свету могу да кажем што се дешава, то није истина, мислим на овоме свету што би нагласио да пропаганда што вечина кажу да овоме, није истина 8)

    http://www.youtube.com/watch?v=G6dkMsogZ30
     
    На crazyinlove19 му/ѝ се допаѓа ова.
  4. Nymeria

    Nymeria Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 јули 2011
    Пораки:
    758
    Допаѓања:
    3.659
    Вака сега, само што се враќам од официјалниот Фемина собир кој го организираше Билката специјално за пригодава. Дискутиравме некое време, имаше многу спротивставени мислења и да ти кажам право едвај се согласивме на едно нешто покрај толку караници.
    Со 65% за, 30%против и 5% неопределени, решивме дека сепак треба да си го слушаш срцето, ако тоа вели: Андреа не му го шмукај- тогаш немој. Меѓутоа, доколку разумот се вмеша тука, и рече ај сепак да бидеме малку радознали, да пробаме, можеш и да го послушаш. Во оваа ситуација, експертите на фемина советуваа да го послушаш желудникот, сепак тој има колку толку пресудна улога за ситуацијава, а и за иднината на твојата врска.
     
    На Springy, crazyinlove19 и linija им се допаѓа ова.
  5. vitomir

    vitomir Нов член

    Се зачлени на:
    4 ноември 2011
    Пораки:
    2.095
    Допаѓања:
    3.626
    Eve bas sega diskutiravme na tema lizenje so edni moi prijateli i dojdovme do zaklucok deka lizenjeto e mnogu bitna rabota no toa ne e dovolno,pa se preminuva na smukanje da se docisti ako ostanalo nesto od lizenjeto.
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.