1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ljubovni miluvana i nezni dopiri ili diva strast????

Дискусија во 'Канта' започната од k.r.i.s.t.i, 20 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. k.r.i.s.t.i

  k.r.i.s.t.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 мај 2011
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  50
  neznam sto bi bilo podobro
  ???? |( |(
   
 2. n.a.t.t.y

  n.a.t.t.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2011
  Пораки:
  603
  Допаѓања:
  763
  Јас знам, ела да ти шепнам :^)
   
 3. k.r.i.s.t.i

  k.r.i.s.t.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 мај 2011
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  50
  nema potreba os sepkana,glasno i jasno!!!molam!!!! :!:
   
 4. n.a.t.t.y

  n.a.t.t.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2011
  Пораки:
  603
  Допаѓања:
  763
  Кристи, не верувам дека некој тука ќе ти каже што е подобро за тебе. Тоа треба сама да си откриеш. Мене на пример ми е убаво кога има од се по малку, некој можеби сака нежност, некој грубост, или што ти ја знам.
  Битно, прашањево ти е без везе, зошто за секој е индивидуално и никој не може да ти каже како тебе ти е убаво ;)
   
 5. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Има ваква тема.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.