1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Mastit na dojka

Дискусија во 'Канта' започната од Ангела 12, 10 јули 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ангела 12

  Ангела 12 Нов член

  Се зачлени на:
  10 јули 2016
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Dali ste imale mastitis a ne ste bile bremena ?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.