Masturbiranje

Дискусија во 'Канта' започната од girlpp, 29 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. girlpp

  girlpp Активен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Dali e stetno ako se samozadovoluvas mnogu cesto :/
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.145
  Да, се добива болка во раката :)

  Има ваква тема :)
   
 3. girlpp

  girlpp Активен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  haha ok :)
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.696
  Допаѓања:
  53.162
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.