matura angliski

Дискусија во 'Канта' започната од dari4ka4, 10 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dari4ka4

  dari4ka4 Активен член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2012
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  0
  devojki od kade vezbate za matura angliski? jas navistina neznam od kade i sto da vezbam....
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.267
  Допаѓања:
  14.967
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.