1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Maybelline козметика

Дискусија во 'Канта' започната од Thebadgirl, 24 август 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Thebadgirl

  Thebadgirl Активен член

  Се зачлени на:
  25 јули 2018
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Девојкии не најдов ваква тема паа решив јас да направам. Да споделуваме искустваа во врска со производите на Maybelline:)
  Како сте задоволни од нивните прозводи?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.085
  Допаѓања:
  61.960
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.