babylove овошни кашички

mnogu li boli koga ke te skine ?

Дискусија во 'Канта' започната од cerry, 6 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. cerry

  cerry Нов член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2014
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Kako se cuvstvuvavte za vreme na prviot seks,mnogu li boli koga ke te skine ? :sweat: :
   
 2. vichy

  vichy Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  727
  Допаѓања:
  1.151
  Пол:
  Женски
  мене ме болеше плус три дена кога ќе седнев на стол осеќав болка,ама тоа е мора да се почне од некаде :)
   
  На cerry му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Madam-A

  Madam-A Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  1.594
  Допаѓања:
  8.005
  веќе имаш ваква тема. Барај во категорија секс
   
 4. cerry

  cerry Нов член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2014
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Daa vidov,ama samo me interesira dali za da ne te boli tolku deckoto treba brzo da ti go stavi ili poleka-nezhno ?
   
 5. Madam-A

  Madam-A Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  1.594
  Допаѓања:
  8.005
  па ваљда бавно е поубаво. Јас немам да се пожалам од бавно ставање :lol:
   
 6. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.897
  Пол:
  Женски
  Ај бе дечки не заебавајте.. само дупли теми отварате..
  ако не повеќе ама сигурно има 5 теми за тоа дали боли или не првиот пат..
  прочитајте, побарајте а не одма нова тема :^)
   
 7. cecilia

  cecilia Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.328
  Допаѓања:
  1.162
  Многу, абе не боли корне.
  Поарно не пробувај :(
   
  На Viktorijaaa5, Marossa и mimiiiii им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.