1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Mu prostiv neverstvo a sega...

Дискусија во 'Канта' започната од Bubamari4ka, 16 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Bubamari4ka

  Bubamari4ka Активен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Mu prostiv neverstvo na pocetok od vrskata a sega sme zaedno vekje godina ipol,a sega se se pogolemi kavgite za toa..ne mu veruvam a go sakam...sto da pravam?????
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.147
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.