1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Najdobar parfen ovaa sezona

Дискусија во 'Канта' започната од maa, 25 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. maa

  maa Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  38
  Spored mene e na givenchy play zenski :) Pa ajde da vidam predlozi i od vas...pozz :rofl:
   
 2. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  393
  Парфен, а што е тоа :?:
  МИслам дека има слична тема.
   
 3. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.381
  Допаѓања:
  1.113
  Пол:
  Женски
  И што се клештеш? |( Јас не гледам ништо друго смешно, секако освен твојата дупла тема, латиницата и правописните грешки.

  П.С parfemi/letni-i-zimski-parfemi-t832/
   
  На happygirl, Offspring, karina8 и 2 други им се допаѓа ова.
 4. maa

  maa Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  38
  epa dobro de mozes da kazes deka ima druga tema a ne da prasuvas sto e smesno...Ke ja zatvorime temata i resen problem pozz
   
 5. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.381
  Допаѓања:
  1.113
  Пол:
  Женски
  Не се препирај со мене, ако не си сфатила добро, прашувам што е смешно заради ова што си го ставила „ :rofl: “ на крајот, кое нема никаква врска со текстот, ниту се поклопува со нешто ниту има смисла |(
   
 6. maa

  maa Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  38
  epa ok de taka sum go stavila toa bez posebna pricina.A sega pomogni mi i kazi mi kako da ja zaklucam temava poso sum nova i nezam...pozz
   
 7. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.381
  Допаѓања:
  1.113
  Пол:
  Женски
  Не можеш ти да ја заклучиш темата, ама тоа ќе го направат админите, без грижа :) Поздрав
   
 8. maa

  maa Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  38
  Фала.Поздрав
   
 9. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Ако си нова, разгледај го форумов пред да отвориш тема. А не, нов профил и одма оп тема... колку да ве има |(
   
  На happygirl му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.