1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Nasilstvo vo semejstvoto

Дискусија во 'Канта' започната од Maktub, 29 мај 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Maktub

  Maktub Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2010
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  1
  Nasilstvo vrz zenite, decata, majkite i seto toa predizvikano od mazite. Nekoi vashi slucki i dozivuvanja ili ednostavno komentar za ovaa,za zal, sekojdnevna pojava :worried:
   
 2. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.444
  Пол:
  Женски
 3. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.475
  Како прво нели мислиш дека тема семејно насилство не спаѓа во категорија се и сешто? :^)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.