1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ne pamti datumi ne mu e bitno kolku vreme sme u vrska

Дискусија во 'Канта' започната од meron, 11 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. meron

    meron Активен член

    Се зачлени на:
    6 февруари 2014
    Пораки:
    9
    Допаѓања:
    1
    denes e 11 april vsushnost e pominat eden mesec odkako sum vo vrska .. zborevme vchera i go prashav dali znae shto e denes i on mi reche deka e 11 i jas mu rekov da ama potochno i on mi reche neznam kazhi mi shto e i jas mu kazhav deka denes praime eden mesec kako sme u vrska i on mi reche ja ne pamtam datumi i mene ne mi e bitno dali e pominat mesec ili godina mene mi e bitno da mi bide ubavo..denes nishto ne spomna i trebashe da se vidime a bidejkji on beshe vo shkolo pa na rabota beshe mnogu zafaten i ne uspeavme..ova od moja strana izgleda mnogu grdo i glupo..dali ova znachi deka ne me saka i deka e u vrska so mene samo radi muvanje ili stv ne pamti datumi i ne treba da mu davam znachenje na ova?
     
  2. Abeja

    Abeja Популарен член

    Се зачлени на:
    24 март 2011
    Пораки:
    4.319
    Допаѓања:
    17.314
    Пол:
    Женски
    Билобил му е мајката.
    А кирилица таткото.

    Страшно, како само можел да заборави таква работа, поминал дури месец а тој не приметил, страшно :x
    Бидејќи постави прашања со два можни одговори, јас мислам дека не те сака и дека е у врска со тебе поради мување. :lol: :rofl: :^)
     
    На Baby-bubu му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.