Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ne pamti datumi ne mu e bitno kolku vreme sme u vrska

Дискусија во 'Канта' започната од meron, 11 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. meron

  meron Активен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2014
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  denes e 11 april vsushnost e pominat eden mesec odkako sum vo vrska .. zborevme vchera i go prashav dali znae shto e denes i on mi reche deka e 11 i jas mu rekov da ama potochno i on mi reche neznam kazhi mi shto e i jas mu kazhav deka denes praime eden mesec kako sme u vrska i on mi reche ja ne pamtam datumi i mene ne mi e bitno dali e pominat mesec ili godina mene mi e bitno da mi bide ubavo..denes nishto ne spomna i trebashe da se vidime a bidejkji on beshe vo shkolo pa na rabota beshe mnogu zafaten i ne uspeavme..ova od moja strana izgleda mnogu grdo i glupo..dali ova znachi deka ne me saka i deka e u vrska so mene samo radi muvanje ili stv ne pamti datumi i ne treba da mu davam znachenje na ova?
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.236
  Допаѓања:
  16.962
  Пол:
  Женски
  Билобил му е мајката.
  А кирилица таткото.

  Страшно, како само можел да заборави таква работа, поминал дури месец а тој не приметил, страшно :x
  Бидејќи постави прашања со два можни одговори, јас мислам дека не те сака и дека е у врска со тебе поради мување. :lol: :rofl: :^)
   
  На Baby-bubu му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.