1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Nevinost kaj maskite

Дискусија во 'Канта' започната од Lovely93, 9 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Lovely93

    Lovely93 Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 септември 2013
    Пораки:
    2.637
    Допаѓања:
    2.017
    Пол:
    Женски
    Prebarav I ne najdov vakva tema pa zatoa resiv da otvoram so cel da doznaam nesto sto me interesira. Sum slusnala deka I kaj maskite ima del od kozickata sto se "kine" pri prviot seksualen odnos, no od mnogu luge sum cula deka ova e samo mit. Jas imam dolga vrska vo koja I dvajcata sme si prvi, no od samiot pocetok koristime zastita (kondom). Pred nekoja nedela za prv pat probavme bez (kratko), no otkako svrsi zaedno so taa tecnost imase I krv. Ste cule ili mozebi iskusile nesto vakvo I ako ste me intersira (mozebi e smesno) ama zasto toa ne moze da se sluci pri oralen ili masturbacija? :$
     
  2. SunnyGirl2

    SunnyGirl2 Форумски идол

    Се зачлени на:
    26 ноември 2012
    Пораки:
    5.387
    Допаѓања:
    5.846
    да да сум слушнала..самата мајка на синот кога му ги перела гаките видела крв...
    и при маст. можело такво нешто да се случи
     
  3. hermosa

    hermosa Популарен член

    Се зачлени на:
    7 декември 2011
    Пораки:
    3.475
    Допаѓања:
    8.168
    Пол:
    Женски
    поздрав за темата :up:
     
  4. makarov

    makarov Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 август 2012
    Пораки:
    75
    Допаѓања:
    47
    Одлична тема... да има такво нешто и тоа е една многу нежна кожичка која доколку не е скината ја затегнува главичката на пенисот при отварање на главичката. неможам убаво со зборови да го опишам, но го има. Оние кои имаат сунет немаат такво нешто. Некои неможат да ја загубат невиноста при нормален сексуален однос бидејки кај нив кожичката е малку по јака, така да мора тоа да се изведе преку хируршки зафат али тој е назначителен захват кој некои не ни знаат дека треба да се направи па и без тоа нормално се функционира.

    А зошто не се губи при орален, бидејки притисокот е многу нежен и устата не е толку тесна. ;) А при мастурбација е многу тешко да се случи бидејки сепак и таа не е груба иако изгледа така.
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.