1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Neznam sto da pravam...

Дискусија во 'Канта' започната од maaciii, 18 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. maaciii

  maaciii Активен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Znaci vaka, koga izlezam so decko mi i koga se muvame mi se pravi plunka vu ustata i nemozam da se muvam... ednostavno ke se zadavam od plunkata... Kazite mi sto da pravam :/
   
 2. spasovskaa

  spasovskaa Активен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2012
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  13
  Па затварај ги устата земи воздух голтни ја плунката нема да ти избега дечкото
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.148
  Голтни.
  Нема потреба од нова тема, прочитај ги правилата на форумот.
  Еве нешто слично
  vrski/kako-se-baknuvate-t534/
  И пишувај кирилица.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.