1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Nivea

Дискусија во 'Канта' започната од Antonia54, 2 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Antonia54

  Antonia54 Нов член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2014
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Dali ste zadovolni od preparatite na Nivea,i dali ima nekoj koristeno micelarna voda i koi se rezultatite?
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.183
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.