1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

OРИФЛЕИМ :) Битoлa

Дискусија во 'Канта' започната од SummerGirl12, 25 април 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SummerGirl12

  SummerGirl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2016
  Пораки:
  393
  Допаѓања:
  214
  Пол:
  Женски
  Здрaвo девoјки...Јa нaпрaвив oвaa темa сo цел дa видaм кoлку oд вaс пoрaчувaaт и ги сaкaaт прoизвoдите нa oрoфлеим.Јaс веќе 4 гoд сум зaчленетa и веке ми се семејствo :))) Прекрaснo е дружењетo....Пa кaквo е вaшетo мислење?Дaли би нaрaчaле или би се зaчлениле?
   
 2. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  5.012
  Допаѓања:
  35.978
  Пол:
  Женски
  @SummerGirl12 Пред да отвораш теми низ форумот треба ги разгледаш категориите и можноста за постоење на истите. А згора на се, прашањата од областа на козметиката не се вбројуваат во категорија Мода и стил.
  Форумот е изграден врз база на правила што треба да се почитуваат и применуваат за да функционира.
  Линк од темата Орифлејм
  Повели
  http://forum.femina.mk/threads/Орифлејм.2191/page-33
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.