1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Oмилен ангел на Victoria Secret

Дискусија во 'Канта' започната од didi-to, 7 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. didi-to

  didi-to Активен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2013
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  2
  Adriana Lima :inlove:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.113
  Допаѓања:
  56.351
  Пол:
  Женски
  moda-i-stil/victorias-secret-t2060/
  Се моли членката да ги прочита правилата ан форумот за отворање на нова тема.
  3. Создавање на тема

  За темите важат сите горенаведени општи правила за дискусија.

  - Секоја тема треба да биде поставена во соодветната категорија.

  - Не отворајте дупли теми. Пред да отворите одредена тема, прегледајте ги соодветните категории и искористетете го пребарувањето на форумот (се наоѓа најгоре десно).
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.