1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Opisi lud sex i razmeni iskustvo za sex

Дискусија во 'Канта' започната од Anasrckata, 24 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Anasrckata

  Anasrckata Нов член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Kakov e toj lud sex spored vas? i kako da imame sex so poveke partneri a da ne ne smetaat za kurvi?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.472
  Допаѓања:
  63.974
  Пол:
  Женски
  Дај бе девојче опрај се, ама веќе не отапе сите тука |(
   
  На GeorGinnA, irenna и TeddyGrey им се допаѓа ова.
 3. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
 4. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.846
  прашањево ти еееее..... :?:
  имаш 17 години. за какви секс партнери збориш ти? |(
   
 5. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  881

  :rofl: :rofl: :rofl: ПА ЗА МНОГУ СЕКС ПАРТНЕРИ ЗБОРИ :rofl: :rofl:

  А ПОСЛЕ КЕ ПРАШУВА ЗА ИНФЕКЦИИ, БРЕМЕНОСТ, ХПВ И ДРУГИТЕ ПОСЛЕДИЦИ ОД ТАКВИОТ СЕКСУАЛЕН ЖИВОТ :rofl: :rofl:
   
 6. zajacica

  zajacica Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Armin Bahtirjaroski... a ostanatoto e prikazna za sebe ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.