babylove овошни кашички

Outfit ideas.

Дискусија во 'Канта' започната од Steff.Unique, 23 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Steff.Unique

  Steff.Unique Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  270
  Пол:
  Женски
  Ставајте слики од вашите омилени оутфитс. Кој оутфит би го носеле за на школо, за на факултет и слично...? Кој оутфит најмногу ви се допаѓа? :P
  Еве некои слики од мене:

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG] - Овој Оутфит би го носела на школо! :)

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. TheHollywoodStar

  TheHollywoodStar Активен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2012
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  19
  :hai:
   

  Прикачени фајлови:

  • 1.jpg
   1.jpg
   Големина на фајлот:
   18,3 KB
   Прегледи:
   162
  • 2.jpg
   2.jpg
   Големина на фајлот:
   59,6 KB
   Прегледи:
   162
  • 3.jpg
   3.jpg
   Големина на фајлот:
   107,3 KB
   Прегледи:
   162
  • 4.jpg
   4.jpg
   Големина на фајлот:
   74,8 KB
   Прегледи:
   162
  • 5.jpg
   5.jpg
   Големина на фајлот:
   55,4 KB
   Прегледи:
   162
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.283
  Допаѓања:
  50.004
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.