1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Panicna reakcija

Дискусија во 'Канта' започната од laly.k, 31 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. laly.k

  laly.k Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 март 2014
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  44
  Пол:
  Женски
  Zdravo devojki ja otvaram temava bidejki imam problem posledno vreme. Polna sum so negativni misli postojano sum vo ocekuvanje da se sluci nesto loso me fakja panika za sekakvi raboti pa doagja I do zgrcuvanje na site muskuli I zavrsuvam na bolnica. Dali vi se ima sluceno nesto vakvo? Ako znaete za pomos pisete
   
 2. Dentina

  Dentina Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.360
  Допаѓања:
  35.694
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.