1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Patuvanje za vreme na bremenosta

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од Daniela.M, 12 ноември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Daniela.M

  Daniela.M Нов член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Pocituvani,
  Me interesira kolku e bezbedno i pametno da se patuva vo 34 nedela od bremenosta. Patuvanjeto e so avion na relacija od 3 casa. Imeno, se raboti za prva bremenost, do sega (17-ta nedela) se se odviva dobro, bez poteskotii, site brisevi se negativni, nema nekoj problem. Mozebi e rano od sega da se kaze za 34-ta nedela, megjutoa me interesira kolku e pametno i dali e dozvoleno?
  Pozdrav
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.