1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Peting na golo.

Дискусија во 'Канта' започната од Pinnkyy, 16 февруари 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Pinnkyy

  Pinnkyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2011
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  22
  Zdravo feminki :) So decko mi vodevme ljubov amaaa ne mislam na seks nego bacuvanje peting na golo i slicno.Toj svrsi na mojot stomak ii od vozbuda ne ni vidov dali mi otislo nadole no potoa se izbrisav a i se izbanjav.Sakam da ve prasam dali moze da se dojde do nesakana bremenost ne sum imala odnosi do sega ama ete ako mi svrsi na vagina?
   
  На JessieT му/ѝ се допаѓа ова.
 2. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  17.585
  Допаѓања:
  276.827
  Пол:
  Женски
  НЕ
   
 3. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.377
  Пол:
  Женски
  @joy1 не ја лажи... Може да остане трудна и веќе е во првата недела.
  Преку папокот навлегла спермата и веќе бебето е оформено

  Како ќе се вика непосакуваното дете?
  Име му смисливте?

  Help pls asllll
   
  На buba4e89, Cinderfakinrella, joy1 и 2 други им се допаѓа ова.
 4. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.463
  Допаѓања:
  7.821
  Пол:
  Женски
  Ама преку папок ако е одма по еден месец ќе треба да го роди, побрзо се оформува плодот.
  Отфрлен/а мислам дека е идеалното име за бебето :)
   
  На Cinderfakinrella и Bozica1980 им се допаѓа ова.
 5. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.147
  Допаѓања:
  912
  Пол:
  Женски
  @Pinnkyy за да останеш бремена дечко ти треба да ти сврши ВО,а не НА вагината,така што спрема ова што го кажуваш нема шанси да си останала бремена.Едуцирај се прво убаво,па потоа оди на посериозен чекор да имаш односи.И секогаш користите заштита за да немаш вакви глупави дилеми во главата затоа што ти ако самата не си водиш сметка за твоето тело и за твоето интимно здравје никој друг нема и нема ниту да знае да ти води сметка.Внимавај другпат и нема повеќе да прашуваш вакви глупости!:!::hai:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.