1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

PFC Partizan (Партизан)

Дискусија во 'Спорт' започната од i-v-a-n-4-e, 8 мај 2013.

 1. i-v-a-n-4-e

  i-v-a-n-4-e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2011
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  1.116
  Пол:
  Женски
  Разгледав и видов дека нема тема за Партизан (ако има слободно клуч на оваа). Дали навивате за Партизан и кој ви е омилен играч. Ајде гробари да видиме колку не има :lol: Омилени играчи ми се Клео и Томич :)
   

  Прикачени фајлови:

  • grobari.jpg
   grobari.jpg
   Големина на фајлот:
   15,2 KB
   Прегледи:
   43
  На BiMz му/ѝ се допаѓа ова.