1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

pisuvate li dnevnik?

Дискусија во 'Канта' започната од smesko.s, 30 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. smesko.s

  smesko.s Активен член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2013
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  0
 2. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.917
  Пол:
  Женски
 3. smesko.s

  smesko.s Активен член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2013
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  0
  upsssssssss
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.