1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Platform sneakers/Wedge sneakers

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Tikiss, 16 февруари 2014.

 1. Tikiss

  Tikiss Активен член

  Се зачлени на:
  14 август 2013
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  Што мислите за ваквите патики, мене лично многу ми се допаѓаат, а и во тренд се, баш гледам секоја втора по градов има нешто вакво, споделете мислења а и ме интересира какви се цените по другите градови :)
  П.С. Ако има ваква тема, клуч и се извинувам :)
   

  Прикачени фајлови:

  • images (50).jpg
   images (50).jpg
   Големина на фајлот:
   5,5 KB
   Прегледи:
   204
 2. sweet-star

  sweet-star Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2012
  Пораки:
  1.524
  Допаѓања:
  1.736
  Пол:
  Женски
  Мене овие многу ми се допаѓаат,интересни ми се.Немам,иако многу би сакала еден пар да си купам.Не носам штикли сеуште,затоа.
  Еве некои модели. :)
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 3. Stefani999

  Stefani999 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2012
  Пораки:
  702
  Допаѓања:
  601
  Немам вакви(додуша не ми ни требаат :D ),но ми се допаѓаат..Интересни се...ем спорски ем елегантно :)
  [​IMG]