Форумџика на годината 2022
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Podarok za sebe

Дискусија во 'Канта' започната од Madonna, 3 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Madonna

  Madonna Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  144
  Dali nekogas znaete da si podarite sebesi nesto?
  So sto bi se pocestile ovoj mesec?
  Eve jas planiram da si se pocestam so Narciso Rodriguez parfem for her
   

  Прикачени фајлови:

  • EDP.jpg
   EDP.jpg
   Големина на фајлот:
   20,1 KB
   Прегледи:
   139
 2. smiley-32

  smiley-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  510
  Има слични теми девојко! Например Собирам пари за... итн. Иако не сум модератор ке те потсетам да пишуваш кирилица :D
  извинете за оф-топик :$
   
 3. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.365
  Допаѓања:
  15.981
  Пол:
  Женски
 4. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.