1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Podobro sam/ma otkolku so tebe

Дискусија во 'Канта' започната од zombi, 4 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. zombi

  zombi Активен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2012
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  17
  dali vi se desilo da mu kazete PA PODOBRA SAMA OTKOLKU SO TEBE
   
 2. flowergarden

  flowergarden Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  1.273
  Допаѓања:
  410
  Да. Некогаш сум го мислела, некогаш не, ама сум го користела за да го заболи ;)
   
 3. cvetce93

  cvetce93 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2011
  Пораки:
  1.434
  Допаѓања:
  572
  Не. Според мене тоа е гоооолема навреда, а и не сум имала ни причина да го кажам тоа, сепак е болно многу. Сум му рекла само нешто во стил не можам да те трпам... ама ова и не баш. ;)
   
 4. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.148
  Темата е заклучена бидејќи не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.