POlimerna Glina

Дискусија во 'Канта' започната од Ma-Ri, 20 април 2012.

 1. Ma-Ri

  Ma-Ri Активен член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2012
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  5
  Каде можам да најдам да не знае некој да ме информира ?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.015
  Допаѓања:
  48.098
  Пол:
  Женски