1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Polumatura

Дискусија во 'Канта' започната од 1.v.a.n.a, 10 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. 1.v.a.n.a

  1.v.a.n.a Активен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Imam eden problem si kupiv rozevo fustanche ne e neshto elegantno na sredina ima patent a nadolu tri karneri so kafeno kaivche i kafeno tashniche . Sakam da nosam nekoi cevli na pluta no neznam kakvi ako imate nekoi predlozi da mi dadete i sekako kakva boja dali da zemam rozevi ili kafeni ... :angel:
   
 2. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.728
  Допаѓања:
  7.636
 3. 1.v.a.n.a

  1.v.a.n.a Активен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Blagodaram kje poglednam moze i kje mi pomogne :P
   
 4. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.658
  Земи си кафени, ама да ти бидат светло кафени, добро сега зависи и од тоа шо нијанса ти е ташничката, ама најдобро според мене би одговарале светло кафени.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.