1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

pomos brzoooooo

Дискусија во 'Канта' започната од ivanabt, 24 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ivanabt

  ivanabt Нов член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  So deckomi imavme odnosi bez kondom 1 den pred da dobijam, utredenta imav krv mi tecese 4 dena.Posle kolku dena treba da se napravi testot I posle kolku dena pocnuvaat prvite simptomi a Sega za Sega nemam nikakvi simptomi osven ova so krfva
   
 2. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.087
  Пол:
  Женски
  :!:
   

  Прикачени фајлови:

  На Sanjichka007 и Umbrella22 им се допаѓа ова.
 3. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.908
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На SimonaTino му/ѝ се допаѓа ова.
 4. ivanabt

  ivanabt Нов член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Dali e mozno da sum Bremena?
   
 5. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.087
  Пол:
  Женски
  Јави се кај дежурен гинеколог веднаш ! Во случај да си абортирај - АМАН. Твоето потомство би било нескромен придонес кон идиотизмот во светот.
   
  На sofijanoka му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  5.446
  Допаѓања:
  84.734
  Пол:
  Женски
  :D :D :D :D A ние тестови сме да знаеме дали си ?
   
 7. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.908
  Да. Првите симптоми треба утре некаде околу 4 саатот, после временската прогноза да почнат. Ee не за џабе викаа овие од Сител од крвта не е вода :!:
   
  На Mosquiita и Sanjichka007 им се допаѓа ова.
 8. elanor

  elanor Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  520
  Допаѓања:
  1.035
  Пол:
  Женски
  Ова не заслужува ни facepalm :clap: :clap: :clap:

   

  Прикачени фајлови:

 9. ivanabt

  ivanabt Нов член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Posle kolku dena se prvite rani simptomi I pole kolku dena ako sum Bremena treba da mi tece krv
   
 10. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.087
  Пол:
  Женски
  Чупо !!! Едуцирај се.
  ...
  Апел до одговорните - Санирајте го проблемот !
   
 11. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  5.446
  Допаѓања:
  84.734
  Пол:
  Женски
  Али знаеш што ... ми се допаѓа тоа што си упорна ако не друго :D
   
 12. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.263
  Допаѓања:
  34.541
  Пол:
  Женски
  Што побрзо се заклучи темава толку се помали шансите да си бремена, аман веќе со вакви излишни теми и прашања. :!: :!: :!: :!: :!:
   
 13. female.3

  female.3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2012
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  37
  Сериозно???
   
 14. ivanabt

  ivanabt Нов член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Koga pocnuvaat prvite simptomi
   
 15. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  581
  :x :x :x :x :x :x
  Озбилно? Сериозно? 100%? Сигурна си дека си нормална??????????
  Не ми е јасно една работа мене, зар стварно ли постојат вакви работи???????
   
 16. elanor

  elanor Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  520
  Допаѓања:
  1.035
  Пол:
  Женски
  :!:
   

  Прикачени фајлови:

  • troll.jpg
   troll.jpg
   Големина на фајлот:
   25,1 KB
   Прегледи:
   185
 17. Taylor97

  Taylor97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2013
  Пораки:
  392
  Допаѓања:
  643
  Kill Them Before They Lay Eggs!!
  Убаво рекол Алберт Ајнштајн :)
  "Две работи се бескрајни: свемирот и човековата глупавост, но за свемирот се уште не сум сигурен."
   
  На female.3 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. artemidis

  artemidis Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  452
  Допаѓања:
  2.014
  Пол:
  Женски
  Веќе се почнати од вчера. Не ли ја чувствуваш промената кај тебе, јас ја приметив уште од првото твое мислење кое го напиша, поточно уште насловот кога го прочитав.
  до вчера те немаше на форумов, а денес тропаш вакви глупости :fubar:
   
 19. BurstBerry

  BurstBerry Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2010
  Пораки:
  835
  Допаѓања:
  1.462
  Штом ти течело крв четири дена,значи бремена си,тоа е првиот симптом |(
  Оффф....ќе си умрам :(
   
 20. ivanabt

  ivanabt Нов член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Dali bese menstruacija il I od bremenosta
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.