1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

pomos

Дискусија во 'Канта' започната од aaaaaaaaa443, 2 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. aaaaaaaaa443

  aaaaaaaaa443 Активен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  mozebi zvuci glupo no mlada i isplasena pa resiv da prasam.dali moze da se zabremeni dokolku racno se zadovoluvame a na rakata slucajno ima ostanato predsemena tecnost?i toa vo plodni denovi?jas dobiv menstruacija no sepak se plasam posto imam slusnato deka sepak moze da se bide bremena a da se dobiva menstruacija.ve molam kazete mi
   
 2. PinkGir123

  PinkGir123 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  755
  Не јас не верувам.Како ем ти дошло менструација ем бремене?Нема шансии не се секирајј.
   
 3. aaaaaaaaa443

  aaaaaaaaa443 Активен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  procitav deka ima slucaevi koga 3-4 meseci redovno imale menstruacija a sepak bile bremeni pa zato resiv da prasam.fala mnogi :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.