1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

pomos

Дискусија во 'Канта' започната од bigboobs, 22 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bigboobs

  bigboobs Активен член

  Се зачлени на:
  20 август 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Mi go isturi na oci..dali ke imam problemi so vidot?
   
 2. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.397
  Допаѓања:
  6.334
  Да.Мораш веднаш да отидеш на лекар, инаку значително многу ќе ти ослаби видот!
  Не се занесувајте со вакви работи бре, опасно е.Трк на лекар. :worried:
   
 3. Nati.P

  Nati.P Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2011
  Пораки:
  2.013
  Допаѓања:
  850
  А што ти истури на очи? Ако мислиш на тоа дека ти свршил на очите, тогаш за секој случај оди на лекар. Ама ептен до толку да ти ослаби видот од сперма е не верувам :?:
   
 4. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.495
  ^
  :rofl:
  Да бе, слепа ќе остане. Доживотно, да се разбереме :!: :D.
  Нема врска тоа, него можно е иритација некоја да имаш - затоа плакни ги очите со млака вода, друго ништо посебно нема да се случи.
   
 5. drugarka

  drugarka Популарен член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2011
  Пораки:
  1.367
  Допаѓања:
  4.886
  Боље на очи него внатре да ти го истури. 8)
  Кој е тој речник бе.. Ц ц ц...

  :lol: :lol:
   
 6. Mama25

  Mama25 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  1.440
  Допаѓања:
  10.948
  Пол:
  Женски
  epa sto ne mislese pred da ti go "isturi" nego sea tuka postavuvas prasanja??? Ubavo razmackaj go,dobro bilo za nega na ocite :) Moze jacmen da ti iskoci,brzo na lekar!!!!
   
 7. SomeWhere

  SomeWhere Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  188
  Допаѓања:
  69
  Пол:
  Женски
  Богат речник,но не е лошо и името BIGBOOBS.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.